ПРО ДІНТЕК

ПРО ДІНТЕК


БЕЗПЕЧНО. НАДІЙНО. ЕФЕКТИВНО.

Компанія Dyntec spol.s.r.о., спеціалізується на розробці та виробництві біологічних продуктів та належить до числа найбільших Чеських виробників фармацевтичної продукції. Продукція компанії продовжуює успішну традицію виробництва вакцин колишньої компанії Bioveta Terezín, s.p., на внутрішньому ветеринарному ринку країни і за кордоном.

Державна компанія Bioveta Терезин була заснована в 1948 р як дослідницький інститут. Основним завданням цієї компанії було дослідження, діагностика та виробництво вакцин проти дуже небезпечної хвороби, ящуру. З 1973 по 1978 рік, в Bioveta Terezín, s. p., були впроваджені передові технології для виробництва вакцин проти ящуру в світі. Виробництво здійснювалося відповідно до французької ліцензії на швейцарському обладнані компанії Chemap.
На підставі рішення Європейського Союзу на початку 90-х років було заборонено вакцинувати тварин проти ящуру і з цієї причини було зупинено виробництво вакцин проти ящуру в Bioveta Terezín, s.p.
Завод не припинив свою діяльність, він був викуплений працівниками заводу у приватну власність та отримав назву Dyntec spol. s.r.о.
Протягом 90-х років, уже в Dyntec spol s.r.о., тривало інтенсивний розвиток нових продуктів, щоб замінити дефіцит вакцини проти ящуру. В даний час Dyntec spol.s.r.о. виробляє 30 нових лікарських препаратів, головним чином вакцини для собак, свиней, кроликів та поставляє іх до 52 країн світу.
Протягом 90-х років, на основі вимог Європейського Союзу та державних органів Чеської Республіки, були зроблені деякі великі реконструкції та будівництва нових чистих зон відповідно до вимог відповідних стандартів.
На початку 90-х побудовані чисті приміщення для заповнення стерильних продуктів. У 1997 році були побудовані чисті зони для мікробіологічної лабораторії та вірусологічної лабораторії з виробництва антигенів.
У 2002 році компанія Dyntec постраждала від великих повеней, що призвело до руйнування всього першого поверху виробничого павільйону.
З 2003 по 2011 році компанія Dyntec spol s. r. о. була поетапно повністю перебудована та оновлена. Виробництво біологічних препаратів не було призупинено.
На початку 2012 року керівництво компанії прийняло рішення запровадити престижну міжнародну систему менеджменту якості відповідно до EN ISO 9001: 2008 та охорони навколишнього середовища відповідно до EN ISO 14001: 2004. Причиною цього рішення є спробою подальшого вдосконалення розробки та виробництва лікарських засобів і супутніх послуг.
Dyntec spol. s.r.o. відповідає сучасним вимогам та сертифікавана у відповідності до вимог "Good Manufacturing Practice" (GMP), також компанія виробляє деякі фармацевтичні препарати для інших виробників як підрядник.

Компанія крім всього іншого здобула 3-тє місце в категорії «Інвестор 2009 року-Найбільший інноваційний потенціал» за створення Спеціалізованого центра дослідження та розробки вакцин в Терезині.

Промо Відео від ДІНТЕК

На цьому відео Ви зможете спостерігати унікальний технологічний процес виробництва вакцин для тварин. Це відео дає можливість всім бажаючим приєднатися до процесу виробництва. Бажаємо Вам приємного перегляду!

Відвідати веб ресурс Дінтек

Чому обирають Нас?

52

країни


Європа. Близький Схід і Азія. Африка. Південна Америка
30

різних продуктів


Вакцини для собак, імуноглобуліни для собак, вакцини для свиней, вакцини для кроликів, вакцини для людей.
23

роки як Дінтек


З 1993 року і по сьогодні!
67

років досвіду


з 1948 і по сьогодні!