КАНВАК 8 DHPPIL

1

КАНВАК® 8 DHPPiL

Вакцина для активної імунізації собак проти чуми собак, інфекційного ларинготрахеїту, інфекційного гепатиту, парвовірусу, парагрипу та трьох типів Лептоспіри.

До складу вакцини входять:

⬢ Virus febris contagiosae canis attenuatum 102.7–104.5 EIД50, Virus laryngotracheitidis contagiosae canis attenuatum 103.5–107.5 СІДКК50, Parvovirus enteritidis canis attenuatum 102.1–103.6 ГАО, Virus parainfl uensis canis attenuatum 103.0–106.0 СІДКК50, Leptospira icterohaemorrhagiae inactivata q. s. у кількості, яка індукує у експериментальних тварин серологічну відповідь у титрі мінімум 1:32 специфічних антитіл, Leptospira grippotyphosa inactivata q. s. у кількості, яка індукує у експериментальних тварин серологічну відповідь у титрі мінімум 1:32 специфічних антитіл, Leptospira sejroe inactivata q. s. у кількості, яка індукує у експериментальних тварин серологічну відповідь у титрі мінімум 1:32 специфічних антитіл.

⬢ ЕІД50 – 50% інфекційної дози для курячих ембріонів. СІДКК50 – 50% інфекційної дози клітинних культур. ГАО – гемаглютинуючі одиниці.

Завантажити реєстраційне посвідчення на вакцину Канвак DHPPIL в PDF

Завантажити листівку-вкладку до вакцини КАНВАК DHPPIL в PDF

До складу вакцини входять: ⬢ Virus febris contagiosae canis attenuatum 102.7–104.5 EIД50, Virus laryngotracheitidis contagiosae canis attenuatum 103.5–107.5 СІДКК50, Parvovirus enteritidis canis attenuatum 102.1–103.6 ГАО, Virus parainfl uensis canis attenuatum 103.0–106.0 СІДКК50, Leptospira icterohaemorrhagiae inactivata q. s. у кількості, яка індукує у експериментальних тварин серологічну відповідь у титрі мінімум 1:32 специфічних антитіл, Leptospira grippotyphosa inactivata q. s. у кількості, яка індукує у експериментальних тварин серологічну відповідь у титрі мінімум 1:32 специфічних антитіл, Leptospira sejroe inactivata q. s. у кількості, яка індукує у експериментальних тварин серологічну відповідь у титрі мінімум 1:32 специфічних антитіл.  ⬢ ЕІД50 – 50% інфекційної дози для курячих ембріонів. СІДКК50 – 50% інфекційної дози клітинних культур. ГАО – гемаглютинуючі одиниці.

ВИД ТВАРИН
Собаки.
ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ
Для активної імунізації клінічно здорових собак з 6-тижневого віку проти чуми, інфекційного гепатиту, інфекційного ларинготрахеїту, парвовірусу собак, парагрипу собак та наступних сероварів лептоспірозу — L. icterohaemorrhagiae, L. grippotyphosa і L. sejroe.Необхідний імунітету розвивається від 2-х до 3-х тижнів після первинної вакцинації і зберігається протягом не менше 1 року.

ВЗАЄМОДІЯ З ІНШИМИ ЗАСОБАМИ ТА ІНШІ ФОРМИ ВЗАЄМОДІЇ
Немає інформації про безпеку та ефективність цієї вакцини при використанні з будь-яким іншим ветеринарним лікарським засобом, крім вакцини КАНВАК R. Тому рішення використовувати цю вакцину до, або після будь-якого іншого ветеринарного лікарського засобу повинне бути прийняте ветеринарним лікарем в кожному конкретному випадку.
ДОЗИ І СПОСОБИ ВВЕДЕННЯ ТВАРИНАМ РІЗНОГО ВІКУ
Доза вакцини на 1 тварини становить 1 мл, незалежно від виду, віку, статі та ваги.
Ліофілізована частина повинна бути розчинена в 1 мл розчинника або в 1 мл вакцини КАНВАК R безпосередньо перед використанням. Розчинення слід проводити в асептичних умовах додаванням  розчинника у флакон з ліофілізованою частиною. Розчинену вакцину перемішують і вводять негайно.
Вакцина вводитися підшкірно (ПШ) краще за все в районі лопаток.
ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ
Термін придатності ветеринарного лікарського засобу, упакованого для продажу: 24 місяці.
Препарат повинен використаний негайно після розчинення ліофілізованої частини.
ОСОБЛИВІ ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ЩОДО ЗБЕРІГАННЯ
Зберігати в холодильнику при температурі від 2 ° С до 8 ° С. Зберігати в сухому, недоступному для дітей місці. Захищати від світла. Не заморожувати !
УПАКОВКА

6
5
Dyntec_A4-01

Валентності Leptospira

Вакцини Canvac містять сировари, представлені у центральному Європейському регіоні. Зокрема: L. icterohaemorrhagiae, L. grippotyphosa та L. sejroe. L. canicola не зустрічаються на території Республіки Чехія або сусідніх держав. Із 200 досліджених разків сироватки невакцинованих собак на території Республік Чехія та Словаччина, 38% були серологічно позитивними. Антитіла проти L. icterohaemorrhagiae визначалися у всіх позитивних зразках, L. grippotyphosa у 6% та L. sejroe у 3%. В одному випадку було визначено антитіла проти L. bratislava.

4

Якщо у Вас є будь-які запитання, будь-ласка не соромтеся, відправте нам повідомлення використовуючи форму праворуч!

Або Зателефонуйте нам +38(050)3520653

Наші профілі в соціальних медіа: